• 19.03.2021 09:35

Tabii ki beyler bundan böyle geriye bakmak yok. YOLA DEVAM. Bu yol tabii ki meşakkatli yol demiştik. Daha bu satırlarda neler neler söylemiştik. Artık bunları konuşmayacağız. Önceki gün bu takım yeni bir galibiyet kazandı. Hepimizin morali düzgün. Bu çorbada tuzu, biberi, suyu olan herkese binlerce teşekkürler. Tabii ki geriye bakmayacağız. Önümüzde bu takımın 7 maçı var. Kalan maçları kazandığımızda bu takım Ama öyle ama böyle tabii ki ŞAMPİYON olacaktır.
Önceki gün oynanan maçlarda rakiplerin aldığı neticeler de bu takımın lehinde olduğuna göre, bu takımın şansı da iyi mi iyi. Ordu, Kelkit, Bergama ve Kırıkkale ile içeride, Sultanbeyli Aksaray ve Modafen ile deplasmanda oynayacağız. Bu takımları yenmek, bunlardan 3er puan almak zor mu zor. Ama bu takım buraya kadar gelip liderliğe de yükseldiğine göre, şansı da yardım ettiğine göre şampiyon olacak güçtedir.
Haydi futbolcu kardeşlerim. Sen bir kaç maçtır kalemizi koruyan Orhan, 10 nolu Yusuf, 11 nolu Nevzat, 17 nolu Ömer, 22 nolu Bilal, 26 nolu Semih, 28 nolu Onur, 30 nolu Adem, 40 nolu Oğulcan, 81 nolu Enver, 8 nolu Bulut, 1 nolu Furkan, 15 nolu Abdullah, 19 nolu Ersan, 20 nolu Barış, 27 nolu Mutlu, 66 nolu Kerem bu takımı buraya getiren insanlar sizlersiniz. Sırtımızda taşıdığımız kırmızı lacivert renkli o formanızın kutsallığını sizlere anlatmak hakikaten zor mu zor. Evet çocuklar 53 yılı aşkın zamandır bu formayı ıslatan sizler gibi yüzlerce insan var. Bu formanın yaşaması, bu kulübün var olması için ŞEHİTLİK mertebesine ulaşan belediye başkanımız Celal Kasapoğlu, kurulduğu günden bu yana beş kuruş geliri bulunmayan Koca Çınar?a su taşıyan, bugün ebediyete intikal eden yüzlerce insanımız var.
Evet Düzce Spor formasını ıslatan gençler, bu Koca Çınarın bir yerlere gelmesini isteyen bu Düzcede yaşayan binlerce insan var. Haydi genç kardeşlerimiz, bu insanların sizlerden istediği de belli? Bu takımın şampiyonluğu