• 25.02.2021 08:40

Dünyanın sonu değil
Evet beyler bu geçtiğimiz Pazar günü Siirtte oynanan maçtan puansız ayrılmak tabii ki insanların moralini bozdu. Ama daha önceki yazılarımda da yazmıştım, bu yol meşakkatli bir yol. Şampiyon olmak tabii ki kolay bir şey değil. Zorda değil. Ama bazı şeyler de istediğiniz gibi olmuyor.

Malum geçen sene başlayan pandemi uğursuzluğu, takımın bir sezon içinde üç hoca değişikliğine gitmesi, sezonun hemen başında başkanın istifa etmesi, akabinde yine göreve devam kararı vermesi, futbol takımının aldığı maç sonuçları, bu takımın ortaya koyduğu futbol?

Evet beyler, olmayınca olmuyor. İstenen olmayınca da insanların moralinin yerine gelmesi zor oluyor. Daha önceki yazılarımda da yazmıştım, geriye bakmak yok, daima ileri?

Haydi beyler bugün yeni bir gün. Bugün Düzcesporun maçı var. Düzce Şehir Stadına malum pandemi nedeniyle seyirci alınmıyor. Yönetim ve bazı insanlar bu maçta hazır bulunacak.

Beyler, sen, ben, o? Bu insanlar belli insanlar. Maça erken gelin, sahaya çıkacak kırmızı lacivert formamızı ıslatacak gençler. Sizler de sahaya çıktığımızda o insanların önünde İstiklal Marşımızı okumak için sıraladığımızda hep bir ağızdan sesiniz çıktığınca bağırarak o stadı inletelim. Ardından en büyük görev yine sizlerindir. Malum rakibimiz Bayrampaşa. Futbol kuralları içerisinde ne yaparsanız yapın bu maçı kazanın.

Tabii ki Oradaki bir avuç insan da 90 dakika hiç durmadan avazları çıktığınca sizleri destekleyeceklerdir. Haydi beyler, Haydi çocuklar? 53 yıldır bu şehrin adını taşıyan Düzcespor takımına kiminiz ayaklarıyla, kiminiz de sesinizle katkı sağlayacaksınız. Eğer bu maç kazanılırsa sen, ben, o herkes sevinecektir.