• 29.01.2021 09:25

İkinci yarının ilk maçı, Muğlasporu 3-1lik skorla geçmek tabii ki güzel. Rakiplerin puan kaybetmeleri daha da güzel. Artık önümüz açık. İlk yarıda içeride 9, dışarıda kaybettiğimiz 10 puan var. Önceki gün alınan 3 puan altından da değerli.
Beyler, önümüzde oynayacağımız her maç bundan böyle daha da önemli. Sağlam adımlarla yola devam ederken her maça, taraftarıyla, yöneticisi ve futbolcusu ile ayrı ayrı hazırlanmalıyız. Bu maç artık geride kaldı. Önümüzdeki Çarşamba yani 3 Şubat günü rakip Kozan. Şehir stadındayız. Pandemi nedeniyle stada malum seyirci alınmıyor. Şeref tribününe girecek insan sayısı belli. Ben diyorum ki o şeref tribününe girecek insanların başında Düzce Valisi ve Belediye Başkanı olsun. Diğer yönetici arkadaşlar da ellerinde Türk ve Düzcespor bayraklarıyla sıralansınlar şeref tribününe. Basın mensubu arkadaşlarımız da birlikte önce İstiklal Marşımızı okusunlar. Ardından da 90 dakika boyunca ellerindeki bayraklarla takımımızı alkışlasınlar. Haydi beyler, haydi arkadaşlar, bu görev şimdi Kozan maçıyla başlıyor.
Bu Düzcesporun büyüklüğünü, nasıl bir kulüp olduğunu göstermek sizlerin elinde. Bu takım şampiyon olursa kimler sevinecek? Tabii ki sen, ben, o? Haydi beyler bu yoldan geriye dönecek halimiz yok. Yılmak yok, kızmak hiç yok. Bu sezon bizlerin kırmızı lacivert formasını ıslatan genç kardeşlerimiz, sizlerin görevi belli.
Bu takım şampiyon olursa herkes sevinecek. Sizler daha çok sevineceksiniz. Bu yoldan geriye dönmek yok. Bu takım istenilen yere geldiğinde 50 yılı aşkın zamandır bu koca çınara su veren binlerce insan da tabii ki sevinecek. Yolunuz açık. Sevginizi Düzcespordan eksik etmeyiniz. Kalın sağlıcakla?