• 11.01.2021 09:04

Malum Kırıkkalespor maçı ile ilk yarı sona erdi. Puan cetvelindeki yerimizde üç aşağı beş yukarı belli. İkinci yarı ne yaparız, ne ederiz? Tabi ki geriye bakmadan yola devam. Geçen sezon pandemi nedeniyle kaybedilen playoff, şimdi alınan puanlar belli, kaybedilenlerde. Bu takım geçen sezon Futbol Federasyonu?nun hışmına uğramıştı. Yola devam edeceğimize göre bu saatten sonra daha çok çalışacağız. Daha çok uğraş vereceğiz. Eğer bu takımın istenen yere gelmesini istiyorsak, hem bu yönetimin hem de kırmızı lacivert formamızı ıslatan genç kardeşlerimizin arkasında duracağız.
Beyler, sen, ben, o, kim olursanız olunuz Düzce?de Düzcespor?dan başka takım olmadığına göre 50 yıldır bu takımın arkasında koşan binlerce insan var. Kimi parasıyla, kimi kalbiyle, kimi nefesiyle bu takıma su verdi, hayat verdi. Bu koca çınar bu günlere geldi. Bu takım Kırıkkale engelini de geçerek ilk yarıyı istenen yerde tamamladı. Bu saatten sonra geriye gitmek yok. Bu memlekette yaşayan herkes takımın arkasında durmaya mecburdur.
Başkan Gökhan kardeşim, ne büyük görev sende. Sen ne kadar dik, ne kadar sağlam adımlar ile yürürsen bu Düzce insanı da senin arkandadır. Bu görevi üstlendiğin günden bu yana ortaya koyduğun maddi ve manevi gücü insanım diyen herkes biliyor. Ne senin, nede yanındaki arkadaşlarının ortaya koyduğu güç ve kuvvette belli. Bu takım için yaptıklarınızı kimsenin unutacak hali yok. Ama öyle ama böyle buraya kadar gelindi. Şimdi lig yeniden başlıyor. İlk yarıda bu takım içeride 9, dışarıda 10 puan, toplamda 19 puan kayıpla bu ligde buraya geldiğine göre ikinci yarıda daha çok çalışacağız, daha çok uğraş vereceğiz. Sen, ben, o, hepimizin isteği belli. Tabi ki şampiyon olmak. Haydi beyler, haydi Düzceliler bu takım şampiyon olursa hepimiz sevineceğiz. Bu sevinci hep beraber yaşamak istiyorsak evlerinizde sakladığınız kırmızı lacivert bayrakları hazırlayınız.