• 10.03.2020 09:26

Hava güzel. Netice güzel. Bayanlar güzel. Seyirci güzel. Evet pazar günü her şey güzeldi. Üstüne üstlük maçtan önce maç biletleri de yok satmıştı. Düzcespor tarihi 50 yılı geride bırakmıştı. Sezon başı zor bela kurulan bir takım. İlerleyen haftalarda küllerinden doğarsına Kükredikçe kükredi. Düzcespor. Bu kükremede Önce yönetim. Ve de taraftarın desteği tabii ki büyük. Burada emeği olan herkese binlerce teşekkürler. Geçen hafta hem bu satırlarda hem televizyon programında anlatmıştım. 

Sezon ortasında kurulan bu takım. Maç seçiyor diye. Ben haklı çıkmışım veya haksız çıkmışım mühim değil. Mühim olan bu takım pazar günü Aksaray takımını 4-0 yendi ya. Allah’tan başka bir şey isteyecek halimiz yok. Yukarıda dedim pazar günü her şey güzeldi. Çocukların futboluna da kocaman bir alkış. Hoca için de maçın sonlarında oyuna aldığı Doğancan için teşekkürler. Atılan dört gol. Ne kadar güzel değilse. Rakibin kaçırdı gollerde o kadar güzeldi. Atılan penaltı. Nevzat Bey’in attığı gol. Ömer Bey’in üçüncü golü Anlatma ile bitecek gibi değil. Hele hele Ebu Sıddık Bey’in kafası anlatılır gibi değil. Bu güzellikleri, bu golleri bizlere izlettikleri için o Kırmızı lacivertli formamızı Islatan herkese binlerce teşekkürler. Bu kadar teşekkürden sonra bayanlarımıza teşekkür etmezsek onların hakkını yemiş oluruz. Dünya kadınlar gününde o insanlara statta yer ayıranlara o insanlara karanfil dağıtanlarada Binlerce teşekkürler. Beyler yaşadığımız müddet içersinde Unutacak halim tabii ki yok. Önümüzde bir sınavımız daha var. Serik. Maçı da yabana atılacak maç değil. 

Lider takım. Ben yukarıda dedim. Bu Düzcespor takımı maç seçiyor. Haydi çocuklar. Ne seçerseniz seçin. Bu Serik denen takımı da yeninde, sizleri Manisa maçı öncesi Düzce Şehir Stadı’nda ellerimiz ağrıncaya kadar alkışlayacağız. Haydi hayırlısı beyler.