• 28.01.2020 12:46

Geçen haftaki yazımda niye üç puan bizim olmasın, demiştim. Mağlubiyettan sonra beraberliği yakaladığımızda, İnanın aklımdan geçen, bunada şükür dedim kendi kendime. Kazandığımız penaltı elbet penaltının danıskası. Ancak hakem vermesede olur muydu? Olmazdı. Kazandıkları gol den önce bizim kaptanımızın gereksiz yere yerde yatmasını yadırgadım. Ev sahibi takım bize göre daha iyiceydi. Ancak bizim takımda iyi mücadele etti. Emeği geçen herkesi kutluyorum. 

Esas kutlamam kilometrelerce yol kat eden iki otobüs gençlerimize. İnanın Stada girdiğimizde Türübünler tıklım tıklımdı. Bir köşede bizim gençlerimize ayrılan yerde ellerinde ve üstlerinde giydikleri kırmızı lacivert formalar. Ve de Düzce sesleri. İnsanın tüyleri diken diken. O atmosferde oynanan güzel Bir maç seyretmek insana gurur veriyor. Kısa dönemde kurulan bu kadroda emeği geçenlere de kocaman bir teşekkür. İlk yarıda her iki takımda vasatın üzerinde top Koşturdu. 28 nolu Bulut Kaya’nın sakatlanması tabii ki Düzcespor için kayıptı. Bu futbolcu muz - oynadığı zaman içerisinde ortaya koyduğu futbolla bayağı 

iyiceydi. Ev sahibi ortaya koyduğu futbolla buralara kadar boşuna gelmediğini de herkese gösterdi. Bu takımı da kutlu

yorum. Bu maç artık geride kaldı. Malum ben dahil herkesin gönlünde tabii ki şampiyonluk yatıyor. Tabii ki bazı şeyler istemekle de olmuyor. Ama bırakacak halimiz de yok. Yola elbette devam edeceğiz.

Bu yoldan geriye dönmek yok. Bu takım önümüzdeki haftalarda daha da iyi olacak gibi görünüyor. Haydi beyler bu takımın arkasında olmaya devam. Bu hafta rakip Erzin. Düzce şehir stadını bayram yerine çevirelim. Bu çocukları alkışa buyurun Stada.