• 18.01.2020 12:41

Tabiki Galipken Berabere kalırsan üzülürsün. Ama üzülmek yok. Beraberliğe de sevineceksin. Kolay değil beyler. Konuşmak kolaydır. Yazmakta öyle. Sezon başında hep birlikte yaşadık. Bir takım kurmak. Beş parası 

olmayan hiçbir geliri bulunmayan 50 yıllık koca çınarı yaşatmak. Hele hele sezon ortasında yeniden bir takım oluşturmak. Ellerim ağrıyıncaya kadar alkışlıyorum. Seni ve yönetimini Gökhan Kapoğlu. 

Cuma gecesi başlayan yolculuğumuz, Düzce’de yağmur Kütahya ve Uşak yollarındaki -14 derecedeki AYAZ Ve de Tavas denen ilçedeki bahar havası. Yüce Mevlaya Hamdu senalar olsun. Rakip köy takımı Kızılcabölük. Maç başlıyor. 

Paltolarımızı çıkarıyoruz. Nefis bir Güneş. Takım kadrolarına bakıyorum. Kalede yeni bir isim. Furkan, 9 no. Metin, 28 no. Bulut, 33 no. Oğuzhan, 40 no. Oğulcan ve 99 no. Nevzat. Diğer isimler 3 no. Doğancan 10 no. Aybars, 22 no. Abdulsamet ,58 no Yücel ve de 81 no Kaptan Enver. Ev sahibi takım iyi top yapıyor. 

Bizim takıma bakıyorum. İlk yarım saat doluyor. VASAT.  Bu arada bir sakatlık var. Solbek mevkiinde oynayan 40 no’lu futbolcumuz Oğulcan sakatlanıyor. Yerine 30 nolu. Hazar giriyor. 

Devreyi berabere tamamlıyoruz. İkinci yarı başlıyor. Biraz daha iyiceyiz. 55. dakikada dolayları Adem hoca 9 nolu Metin i alıyor, yerine 50 nolu Barışı koyuyor. maç devam ediyor ve evsahibinin şu golü kaçırdı ne de bizim şu golü kaçırdı şöyle bir pozisyon yok. Bir tek onların 40. dakikada kaçırdıkları direğin içine vurup kale çizgisini takiben dışarı attığımız top var. Adem hocaya bakıyorum bir değişiklik daha yapıyor. 58 nolu. Yücel çıkıyor 21 nolu. Yusuf geriyor.Bu aralarda ev sahibi takımın kalesi önünde bir karambol var. Dokunan yeni giren Yusuf ve Düzcespor 1-0 önde. Eh sevincimize diyecek yok. Dakika 80’i gösteriyor. Ancak maç bitmediğine göre dakikalar bitecek gibi değil. Ve onların nefis golü. Hakem düdüğünü çalıyor. Kızılcabölük 1- Düzcespor 1. Bu maç artık geride kaldı.         Önümüze bakacağız.

Daha çok çalışacağız. Bu takım da hayat var. Yola devam beyler.