• 18.12.2019 11:06

 

 

 

Yine İzmir yollarındayız. Düzcespor için. Ligin son maçı 2 takımda puanları aynı. Nefis bir hava. Baharın son günleri. Düzcespor tarihinde hiç görülmemiş bir olay. 

Buca şehir stadının önündeyiz. Bir sürü insan. 

Ellerinde kırmızı lacivert bayraklar. Üzerlerinde 

Formaları. İnsana gurur veriyor. Gençlerimize o kadarda yakışmış ki sormayın. O Kalabalığın önünde bir sürü bayan. İnsanın gözü yaşarıyor. Yanlarında da çocukları. Bu tabloyu yaşamak bu tabloyu görmek. 70’e merdiven dayayan bana mutlulukların en büyüğünü yaşatıyor. Gözlerim dolu dolu oluyor. Hep birlikte maça giriyoruz.30’a yakın bayan ve 200 dolayında gencimizle. 

Bu güzel tabloyu yaşamak. Hakikaten her insana nasip olmaz. Bu tabloda emeği geçen yeni yönetime binlerce teşekkürler. Bu güzel insanlarla birlikte okuduğumuz istiklal marşımız. Bu mutluluk anlatılmaz. Maç başlıyor. Bizim takımın gücü belli.17 haftadır ortaya koyduğu futbolda belli. İlk yarıda ev sahibi takım Düzcespor’a göre biraz daha iyice. İkinci yarıda önde olan takım yine ev sahibi. Ancak Düzcespor da Arada sırada yakaladığı pozisyonlar var. Ancak maç sona erdiğinde, gol sesi çıkmadığı için puanlar bölüşülüyor.Şimdi sıra yönetimde. Buca maçıyla ilk yarı sona erdi. Futbolculara bir haftalık izin verildi. Bu boşlukta en büyük iş tabi ki yönetime düşecek. Bu takımın Noksanları üç aşağı beş yukarı belli. 17 haftalık periyotta takımın Ligdeki durumu da belli. Bu boşlukta transfer yapmakta kolay değil. Ancak zoru başarmak için çok çalışmak gerek. Haydi Gökhan kardeşim. Seni çok büyük görevler bekliyor. Omuzlarındaki yük çok büyük. Bu yükün altından kalkacak güç sen de tabii ki var. Allah sana ve arkadaşlarına güç kuvvet versin.