• 22.10.2019 15:43

Kabahat kimin, hepimizin. Sezon başında hep bir ağızdan başladık. Bu takım bu sezon düşmesinde ne olursa olsun diye. Dünkü maç bu sezonun dokuzuncu maçı. 

İlk maçta Düzcespor nasıl top oynadıysa, dünkü maçta da tıpkının aynısı. Oynanan maçlardaki takımlara bakıyorsunuz. Onların- da al birini vur öteki ne misali. İnsanlar maça niye gider. Bir hareket olsun. 

Heyecan olsun. Hele hele tuttuğu takımın galip gelmesi için ne gücü varsa yapmaya çalışır. Bağırır çağırır  hop oturur hop kalkar. Takımı için en samimi arkadaşı ile bile kavga eder. Dünkü maçta ne için kavga edeceğim ne için bağıracan çağıracan.

Açık tribündeki gençleri kutluyorum. 90 dakika durmadan bağırdılar çağırdılar. Yukarıda dedim ya sezon başında hep bir ağızdan başladık ya düşmeyelim yeter. Hayırlı işler beyler. 

O zaman dünkü ve önceki maçlar gibi tatsız tuzsuz maçlar seyretmeye devam. 

YÖNETİMİ kutluyorum. Geçen haftaki yazımda belirtmiştim bu yönetim olağanüstü kongre kararı almalıdır. Diye ve hafta ortası yönetim kurulu, olağanüstü kongre kararını açıkladı. 

Başta Celal Kasapoğlu kardeşimi ve

Yanındaki isimsiz kardeşlerimi kutluyorum. Düzcespor da yöneticilik yapmak hakikaten zordur. Sizlerin 3 - 5 arkadaşınızla birlikte sezon başından bu yana yaptıklarınızı herkes görmektedir. 

Şimdi yeni göreviniz hazırlanma zamanıdır. Dik duracaksınız. Yılmayacaksınız. Başkanınız bellidir. 

Üçbeş arkadaşınızı alacaksınız 

yanınıza. Kongrede anlatacaksınız yapacaklarınızı. Bu insanlarda bakın şimdiye kadar arkanızda nasıl 

durduysa. 

Yarın da öbür gün de 

arkanızda duracaktır.