• 31.03.2017 09:17

Manisa maçındayız. Hafta içi olmasına rağmen yine yollardayız. Manisa’ya vardığımızda maça yarım saatlik bir zaman var. Biletlerimizi alıyoruz. Biletin fiyatı 1 TL. Manisa tribününde 300’e yakın insan var. İki takımda sahadalar. İstiklal marşını okuyoruz.

Maça Düzcespor başlıyor. Hava nefis. Tam bir baha havası. Maç devam ediyor. 24. Dakika golü yiyoruz. Kabahat kimin? Bizim için fark etmiyor. Golü yedik ya... Maç devam ediyor. 39’da bir gol daha yiyoruz. Bu gün sahibi kim? Yahu niye soruyorsunuz. Golü yedik ya... 2-0 önde ya adamlar.

2 dakika sonra Rıdvan bey uzaktan vuruyor. GOL. Sevineceğiz tabi ki gol attık. Devre sona eriyor. İkinci yarı başlıyor. Adamların öyle ahım şahım futbol oynadıklarını zannetmeyin. Tabi ki biz de iyi oynamıyoruz. Oynamayınca da ev sahibi takım bize göre daha iyice gözüküyor.

Maç sürüyor. Rakip kalede karambol var. En son topa Kerem vuruyor. Top üst direkte patlıyor. Girse harika bir gol olacak. Maç devam ediyor. Ha şimdi bir gol daha atarız diyoruz ama yine onlar atıyor. Maç 3-1 olunca da hepimizin gardı düşüyor. Hadi staddan çıkalım diyoruz. Bir serbest atış kazanıyoruz. Topun arkasında İsmail efendi var. Malum bu çocuğumuzun Silivri maçında son dakikada attığı nefis bir gol vardı. Onun benzeri bir gol atıyor. Ama golün santrası bile yok. Yine Manisa’dan puansız dönüyoruz.

Ne yapsak, ne söylesek boş. Silivri maçıyla başlayan SERÜVENDE sona doğru yaklaşıyoruz. Derince, Dardanel, Yeşil Bursa, Çatalca ve Kemer maçlarıyla serüven sona erecek. Bu kadar hataya rağmen çıkmayan CANdan ümit kesilmez dercesine ÜMİDİMİZ devam ediyor. Bu ümidimiz yerine gelir mi gelmez mi belli olmaz.

Kaç hafta oldu sayamadım, yeni hocamızın göreve başladığı... Geldiği günden beri yaptığı yanlış kadro kuruluşları insana ayrı bir sancı veriyor. Giden hoca İskender beyin verdiği sancıların üstüne Mehmet beyin verdiği SANCILAR  Düzce’ye ve Düzcespor’a hakikaten büyük ZARAR VERİYOR. MEHMET Başkana söylenecek çok şey var. Ama bu yanlışları benim söylemem AYIP. Hayat devam ediyor. Gün ola harman ola. Yeter ki Düzcespor istenen yere bir şekilde gelsin de BAŞKA BİR İHSAN isteyecek HALİMİZ YOK BEYLER.