• 4.04.2016 11:53

Cumartesi günü oynanan maçlarda değim yerindeyse düşmeme mücadelesi yapan tüm takımlar Düzcespor’un ekmeğine yağ sürdüler. Düzcespor’un aldığı tek puan ise tam bir ALTIN değerinde. Malum Tire takımı ligin puan cetvelinin üst sıralarında. Oradan 3 puan ile dönebilseydik. Elbette ki bal kaymak olacaktı. Ev sahibi takımın kendi kalesine attığı golü görmek bana nasip oldu. Hele hele 33 numaralı futbolcunun attığı nefis röveşata golünü ise ne yalan söyleyeyim uzun yıllardır görmemiştim. Bu 1 altın puan Düzcespor’u ligde bırakacaktır derken Çarşamba günü oynanacak Turgutlu maçı ve Yeşil Bursa, Kozan Belediyespor ve Tekirdağ maçları elbette ki ALINACAKTIR.

 

Evet beyler bu takımın kırmızı lacivertli formasını ıslatan genç kardeşlerim ligin başından bu yana oynadığınız tüm maçlarda ortaya koyduğunu futbol vasatın üzerine çıkmadı. Cumartesi günü iki kez öne geçmemize rağmen galibiyeti kaçıran taraf oldunuz. Çarşamba günü oynayacağınız maç geriden bıraktığınız tüm maçlara bedel. Siz siz olun tüm arkadaş ve hocalarınızla birlik olun. Verin sırt sırta. Bu maçı üç puanla kazanacak güç ve kuvvettesiniz. Bu takımı ligde bıraktığınıza tabi ki önce sizler sonra da bizler sevineceğiz.

 

Bu takım, geçen yıl içinizde top koşturan bazı arkadaşlarınızın katkılarıyla 3. lige çıkmıştır. Sezon başından bu yana iyi oynamamıza rağmen TİRE maçında ortaya koyduğunuz oyunla 1 puanı sizler kazandınız. Çarşamba günü önce Turgutlu maçını oynayacaksınız. Bu maçtan alacağınız 3 puan başlangıcınız olacak. Sizin için lig yeni başlıyor. Bu maçtan sonra Bursa’da olacaksınız. Bu iki maç sizler ve biz Düzceliler için, Düzcespor için büyük önem taşıyor. Haydi çocuklar bu sırtınızda taşıdığınız şehit kanları ile yoğrulmuş kırmızı lacivertli forma aşkına bu takımı LİGDE BIRAKACAK GÜÇ KUVVET SİZDE VAR. HAYDİ ÇOCUKLAR GAZANIZ MUBAREK OLSUN.