Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SAYELERİNDE SUYA HASRET KALMAYACAKLAR

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği başlattığı kampanya ile su sıkıntısı çeken Bangladeş’e “Bir yudum su” olacak. Proje kapsamında ise ilk suyu kuyusu açıldı.

5.09.2022 - 15:56
Güncelleme 5.09.2022 - 16:04
Haber Merkezi

Bangladeş’te devam eden su sıkıntısında insanların mağduriyetini gidermek isteyen Düzce Genç İmam hatipliler Derneği yardım kampanyası başlattı. “Bangladeş’e bir yudum su” Kampanya çerçevesinde bağışçıların yaptığı bağışlarla ilk su kuyusu açıldı.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Erhan Alemdar; “Her zaman için ilimizde farklılık oluşturmak insanlarımıza nasıl faydamız olur şeklinde çalışmalar arayışındayız. Bu sefer de yine farklılık oluşturmak için su kuyusu projesi başlattık.

Çok şükür ki ilk kuyumuzu açmış bulunuyoruz. Hayırseverlerin vermiş oldukları destekler, gösterdikleri ilgi bizleri fazlasıyla mutlu etti. Orda ki kardeşlerimizin suya olan hasretlerinin son bulduğunu görmek, gözlerinde ki ışıltıyı hissetmek bizlere ayrı bir heyecan verdi. Bizlere daima güvenerek destek veren hayırseverlerimize teşekkür ederiz.

Diğer su kuyusu çalışmalarımız devam etmektedir.  Nasip olursa diğer kuyularımız da ay içerisinde açılmış olacak. Destek vermek isteyen hayırseverlerimiz bizlere ulaşabilirler” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar