Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BALKIZ 3 BİN TL KAZANDIRDI

Düzce’de yediği acı bal sonrası fenalaşan ve ünü tüm Dünya’ya yayılan Balkız bu kez ünlü sanatçı Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmayla gündeme geldi.

BALKIZ 3 BİN TL KAZANDIRDI
27.08.2022 - 12:06
Güncelleme 29.08.2022 - 00:53
Haber Merkezi

Yığılca ilçesinde yediği acı bal sonrası fenalaşarak kamyonet kasasındaki hareketleriyle tüm Dünya’ya ünü yayılan ayı gündemden düşmüyor. Sosyal medyada viral olan, uluslararası haberlerde yer Balkız ATV ekranlarında yayınlanan ve ünlü sanatçı Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmadaki bir soruya konu oldu.


 ‘Ağustos 2022’de Düzce’nin Yığılca ilçesinde arıcıların kovanlarına dadanıp, yediği acı baldan ve arıların saldırısından dolayı veterinerlik olup haberlere konu olan hangisidir?’ başlıklı soruda cevap şıkları arasında inek, ördek, sincap ve ayı yer aldı. Yarışmacı soruyu bir kerede bilerek ayı dedi ve 3 bin lira kazandı.


Gündemden düşmek bilmeyen Balkız, Düzce’de üretilen balın bir kez daha reklamını yapmış oldu.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar