Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DTSO UYARDI KAYDINIZI KONTROL EDİN

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (DTSO) 2 Ekim tarihinde yapılması planlanan seçimlerde aday olacak olan veya oy kullanacak olan üyeler için vergi kayıtlarını kontrol edin uyarası geldi.

DTSO UYARDI KAYDINIZI KONTROL EDİN
25.08.2022 - 16:45
Güncelleme 26.08.2022 - 11:57
Haber Merkezi

DTSO’dan üyeleri seçim uyarısı yapıldı; Uyarıda “Bilindiği üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu gereğince 2022 yılı Ekim - Kasım ayları içerisinde tüm oda ve borsaların organ seçimlerinin yapılması gerekmektedir.

Bu itibarla 2 Ekim 2022 tarihinde yapılması planlanan organ seçimlerinde; üyelerimizin oy kullanabilmeleri, meslek komitelerine ve oda meclisine üye olarak seçilebilmeleri için vergi mükellefi olmaları ve durumlarının faal olması şartı aranıyor.

Üyelerimizin herhangi bir hak kaybına uğramamaları için Oda Sicili Müdürlüğüne bizzat gelerek ya da Odanın www.duzcetso.org.tr/firma-sorgulama adresinden ticaret ve oda sicili numaralarını birlikte girerek vergi mükellefiyetine ilişkin kayıtlarını, mevcut durumlarını kontrol etmeye ve varsa bir farklılık düzeltmeye davet ediyoruz” denildi.


Editör: H. 8 Admin

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar