Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MİLYONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE NİŞANLANDILAR

Hafta içi her gün ATV ekranında yayınlanan “Esra Erol’da” programına katılan Gölyaka’da yaşayan Muharrem Zeynep çifti milyonların gözü önünde nişanlandı.

MİLYONLARIN GÖZÜ ÖNÜNDE NİŞANLANDILAR
18.11.2023 - 14:24
Güncelleme 18.11.2023 - 14:39
Haber Merkezi

Canlı yayınlanan programda; iki aşık dünyaya meydan okudu, Türkiye onları konuştu! Haftalar sonra dayı Bayram’ı bu birlikteliğe ikna ettiler, Muharrem diz çöküp evlenme teklifi etti! Yüzükler takıldı ve Zeynep ve Muharrem canlı yayında nişanlandı.

Zeynep Güler’in velayetini üstlenen dayısı Bayram Güler ilişkilerine karşı çıkmasına rağmen  ikna oldu. ATV ekranlarında nişanlanan çiftin yanlarına gelerek destek oldu. 

Zeynep Güler’in Dayısı Bayram Güler yiğenine sarılma anıda  duygusal anlar yaşandı. 

Esra Erol’un programına telefonla bağlanan Gölyaka Belediye Başkanı Nihat Demircan Muharrem Zeynep çiftine her türlü desteği vereceklerini söyledi. Nihat Demircan  ‘ Birbirlerine çok yakışmışlar. Hayırlı uğurlu olsun . Belediyemiz olarak Muharrem  beye ilçemde öncelikle misafir gelmişler başımızın gözümüz üstünde.

Bizde belediye olarak sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında  her türlü destek olacağımızın sözünü sizler sayesinde veriyoruz. Belediyemiz bünyesinde şirketimiz çalıştırmak üzere onunda sözünü veriyorum.

Mahalle muhtarı ile de görüştüm ev sahipleri Havva teyzenin yanınada gittim. Evlerinde kiracı olarak oturuyorlar . Her türlü desteğide veririz.  Biz belediye olarak kendilerine iş sunuyoruz. Devletimizin hükümetimizin şefkatli elimizi uzatıp her türlü desteği vererek kendilerine yardımcı oluruz’’ dedi.


Editör: N. Güngör

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar