Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BİT PAZARINA YOĞUN İLGİ

Düzcespor yararına açıldı

BİT PAZARINA YOĞUN İLGİ
12.02.2023 - 15:34
Güncelleme 13.02.2023 - 12:13
Haber Merkezi

Bir hafta gecikmeyle açılan bit pazarına büyük ilgi var. Düzce Bahçeşehir pazar yerinde  açılan ve gelirinin tamamının Düzcespor’a verildiği bit pazarı yada diğer adıyla sosyete pazarı  ilk kez müşterileri ile buluştu. Geçmiş dönemlere ait nostaljik eserlerin dışında ikinci el giysi, ayakkabı gibi ürünlerin de satıldığı pazarda en çok ilgiyi nostaljik ürünler görüyor. Düzce ve civar illerden gelen satıcılar tezgahtarlarında bulunan farklı ürünleri uygun fiyatla  müşteriye sunuyor.

HER PAZAR GÜNÜ AÇILACAK

İlk kez açılmasına ve yeterli tanıtımın yapılmamasına rağmen büyük ilgi gören bit pazarı bundan böyle her Pazar günü açılacak. 2.el ürünlerin yanı sıra yeni ürünlerinde piyasaya sürüldüğü  sosyete pazarında modası geçmiş sıfır ürünlerde  satılıyor.

CUMA GÜNLERİ DÜZCE LİSESİ PARKINDA

Düzcespor yararına daha önce  film platosunda açılan sosyete pazarı  her Cuma günleri  eski Düzce lisesinin bulunduğu  alanda  hizmet vermeye devam ediyor.Sosyete pazarında  tekstil ve konfeksiyon ürünleri  satılıyor.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar