Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BU KÖPRÜ NE ZAMAN AÇILACAK

Yapımına yaklaşık 3 ay önce başlanan Hamidiye ve Sancaklar Mahallesini birbirine bağlayan köprü bir türlü açılmıyor. Hamidiye  mahallesi sınırları içindeki  yetiştirme yurdu yanında bulunan köprü tamamlanmasına rağmen araç trafiğine resmen açılmadı. Köprüyü kullanmak zorunda olan araç sahipleri beton dökülmemesi nedeniyle korku dolu anlar yaşıyor.

BU KÖPRÜ NE ZAMAN AÇILACAK
16.12.2022 - 08:30
Güncelleme 16.12.2022 - 12:52
Özel Haber

3 HAFTA ÖNCE TAMAMLANDI

Hamidiye ve Sancaklar ile Hamidiye ve Körpeşler Mahallelerini birbirine bağlayan köprülerin aynı anda yıkılmasının hata olduğunu söyleyen vatandaşlar “Karaca deresi üzerinde bulunan iki köprünün yapımına aynı anda başlanması nedeniyle iki mahalle arasına geçişler mecburen Hürriyet caddesinden yapılabiliyor. Yetiştirme yurdu kenarında bulunun köprünün yapımı bitti. Yapılması gereken araçların rahat geçmesi için köprü girişini ve çıkışına beton dökülmesi. Tam 3 haftadır bir türlü beton dökülüp köprü tam anlamıyla araç trafiğine açılmıyor. Köprünün girişlerine toprak dökülmüş, araçlar zorlanarak köprüden geçiyor. Ayrıca köprü yapılırken ortaya çıkan molozlar ve topraklar yolun kenarında kaldırılmayı bekliyor. Hem Hamidiye ve hem de Sancaklar muhtarlarının konu ile ilgilenmelerini , yetkililerinde bir an önce beton döküp köprü yapımını tamamlamalarını  bekliyoruz” dediler.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar