Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AYIN PERSONELLERİNE HEDİYE VERİLDİ

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personelleri belli oldu. Düzce Yüzme Havuzu personelleri Ogün Akyıldız ve Ahmet Kibar, ayın personelleri seçildi.

AYIN PERSONELLERİNE HEDİYE VERİLDİ
26.08.2022 - 16:28
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Düzce Yüzme Havuzu personelleri Ogün Akyıldız ve Ahmet Kibar, ayın en başarılı personelleri seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personelleri olarak arkadaşlarımızı seçiyoruz. Bu ay da Ogün Akyıldız ve Ahmet Kibar arkadaşlarımızı seçtik. Ogün Akyıldız ve Ahmet Kibar’ı seçmemizin sebebi havuz sistemi değişiminde göstermiş oldukları üstün gayret, işlerinde ve iletişimlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı Ogün ve Ahmet kardeşimizi ayın personelleri seçtik." dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar