Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

42 Yıldır Güven Veriyor

Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yılmaz, 42. kuruluş yıl dönümümüz nedeniyle gazetemizi ziyaret etti. 

42 Yıldır Güven Veriyor
16.01.2022 - 15:45
Güncelleme 16.01.2022 - 16:48
Haber Merkezi

Yılmaz, 41 yıldır yayın yapan Damla Gazetesinin gerçek sorunlara ışık tuttuğunu söyledi. Düzce Damla’nın değerlere sahip çıkan, gazetecilikten başka hedefi olmayan, okurunun güvenini kazanmış önemli bir yayın organı olduğunu vurguladı.   

   Gazetemize gerçekleştirdiği ziyarette Asu Beşer Karpuz’a nice kırklı yıllar dileğinde bulunan Yılmaz, Damla Gazetesinin okura güven verdiğini söyledi. 

Ali Beşer’in kurduğu Damla Gazetesinin 42.yıla ulaşmasının büyük bir başırı olduğuna dikkat çeken Yılmaz, “Ülkesi ve milletinden yana olan gazeteler kıymetlidir.  Milletimizin gerçek sorunlarına ışık tutan, değerlerine sahip çıkan, gazetecilikten başka hedefi olmayan, okurunun güvenini kazanmış 42 yıldır ayakta kalan Damla Gazetesi’nin yıldönümünü kutluyorum. Rahmetli Ali Beşer ağabeyimizin kurduğu ve güzel evlatlarının büyük gururla devam ettirdiği Damla Gazetesi ilimiz için önemli bir değer. Daha nice kırklı seneler temennisinde bulunuyorum” dedi.   

Asu Beşer Karpuz da, Orhan Yılmaz’ın 42. yıl ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek teşekkür etti. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar