Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce'de Basının Markası Oldu

MHP  Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu gazetemizin 42. kuruluş yıldönümü nedeniyle Asu Beşer Karpuz’u ziyaret etti. 

Düzce'de Basının Markası Oldu
16.01.2022 - 16:08
Güncelleme 16.01.2022 - 16:47
Haber Merkezi

  Yılmaz,  Düzce Damla Gazetesi’nin yarım yüzyıla yaklaşan hizmet süresi ile Düzce basımının çok önemli bir markası olduğunu vurguladı. 

Gazetemizin 42. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla  Milliyetçi Hareket Partisi  (MHP) Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz İl Başkanı İlhami Caboğlu ile gazetemizi ziyaret etti.

Damla’nın Düzce basınının olmazsa olmazlarından olduğuna dikkat çeken Ümit Yılmaz “Daha uzun seneler Düzce'ye basın alanında hizmetlerine devam etmesi için elimizden gelen desteği vereceğiz. Düzce Damla'nın bizde ayrı bir yeri var. Başarılı çalışmalarını bugüne kadar takip ettik, bundan sonra da takip etmeye devam edeceğiz” dedi. 

İl Başkanı İlhami Caboğlu da nice 42 yıllar temennisinde bulunarak başarılar diledi. Asu Beşer Karpuz ise  Ümit Yılmaz ve ilhami Caboğlu’na nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, görüş ve temennilerinden mutluluk duyduğunu söyledi. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar