Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

42.YILA MERHABA

Bugün 42.yıl önce olduğu gibi Damla Gazetesini yayınlamanın sevinci içerisindeyiz.

42.YILA MERHABA
9.01.2022 - 19:00
Güncelleme 9.01.2022 - 19:38
Özel Haber

9 Ocak 1980’de yayın hayatına başlayan DAMLA 41 yılı geride bıraktı. Bundan tam 41 yıl önce  yayın hayatına “Merhaba” diyen DAMLA, ilk günkü heyecanıyla okurlarının yanında olmayı sürdürüyor. O yüzden de 42’inci kuruluş yıldönümümüzü kutlamanın haklı onurunu yaşıyoruz.

 

 DAMLA GAZETESİ , seviyeli ve ağırbaşlı kimliğiyle zirvedeki yerini korurken,  toplumun sesi olmayı sürdürüyor. Düzce’nin en iyi gazetesi sloganıyla bundan 41 yıl önce yayın hayatına başlayan DAMLA, ilk günden beri bu sloganın gereğini yerine getiriyor.

 

Tarafsız habercilik anlayışıyla her zaman güvenilir bir kaynak olan,  ilkesinden hiçbir zaman taviz vermeyen DAMLA  okuyucusuyla ilk kez buluştuğu 1980 yılından beri prestijli yayın çizgisini ve Düzce’nin en çok satan gazetelerinden biri olma özelliğini koruyor.

 

Hem marka değeri, hem de okuyucu profili açısından çıtasını asla düşürmeyen gazetemiz, genç-yaşlı, kadın-erkek, çocuk, 'herkesin gazetesi' olmayı başardı. DAMLA, genç kadrosu, dürüst, şeffaf ve sorumlu habercilik anlayışıyla büyümeye ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

DAMLA’nın, şehrimizin bugününe ve geleceğine olan katkılarının her geçen gün artacağına ve okuyucusuyla kurduğu güven ilişkisini her zaman sürdüreceğine dair inancımız tamdır. DAMLA’yı bugüne ve yarınlara taşıdığımız bu kutsal yolda, daha nice yıldönümlerini yepyeni başarılarla, sizlerle, yayınlarımızda emeği geçen tüm arkadaşlarla birlikte  kutlamayı diliyoruz.

 

Ülkemizin koronavirüsle mücadelesinde de titiz haberleriyle, sorumlu yayıncılığıyla aksatmadan yayınlarımızı sürdürmeyi başarabildik. Yayın ve dağıtım ekibimiz ile mesleğimize duyduğumuz sevgi ile  sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde sokak sokak, kapı kapı dolaşıp, sizlerden ayrılmadık. Düzce’nin yerel  medyasındaki amiral gemisi konumumuzu daha da güçlendireceğimizden eminim.

 

Sevgi ve saygılarımla.

ASU BEŞER KARPUZ


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar