Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇATI UÇMASI AĞAÇ DEVRİLMESİNE DİKKAT

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Düzce için fırtına uyarısı yaptı. Fırtına nedeniyle Düzceliler ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı uyarıldı.

ÇATI UÇMASI AĞAÇ DEVRİLMESİNE DİKKAT
18.11.2023 - 12:22
Haber Merkezi

Düzce, Zonguldak ve Bartın için Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından fırtına uyarısı yapıldı.  Rüzgarın, bugün Batı Karadeniz’in batısında kuzey ve kuzeybatıdan, akşam saatlerinden sonra doğusunda güney ve güneybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/saat) fırtına şeklinde eseceği belirtildi.

Pazar günü (19.11.2023) ise 8 ila 10 kuvvetinde (75-105 km/saat) tam fırtına şeklinde gerçekleşeceği tahmin edildi. Pazartesi günü (20.11.2023) rüzgarın, bölgenin doğusunda batı ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/saat) fırtına şeklinde esip akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesinin beklendiği vurgulandı.


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar