Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERGÜDER'DEN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET

İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Düzce’nin huzur ve güveni için 24 saat görev yaptıklarını söyledi.

ERGÜDER'DEN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET
14.11.2023 - 17:54
Güncelleme 15.11.2023 - 09:39
Haber Merkezi

Düzce İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Emniyet müdür yardımcıları ile Cemiyeti ziyaret eden Ergüder basın ile emniyet işbirliğine vurgu yaptı. 
 
Düzce İl Emniyet Müdürlüğü görevine 3 ay önce başlayan İbrahim Ergüder, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu. Ergüder Düzce’nin huzur ve güveni için 24 saat görev yaptıklarını belirtti. Göreve başladığı 3 aylık süreçte özellikle asayiş, trafik  ve uyuşturucu konularında titiz çalışmaları ile dikkat Çeken İbrahim Ergüder kısa sürede suçluların korkulu rüyası oldu. 

Yürüttüğü başarılı çalışmalarıyla takdir toplayan Ergüder, Düzce ve ilçelerinin huzur ve güvenliğini sağlamak adına hayata geçirilecek projelerle kararlı bir şekilde çalışmaların sürdürüleceğinin altını çizdi. Düzce Emniyetin çalışmalarını yakıntan takip eden basına teşekkür etti. Yaklaşık 1 saat süren ziyaret sohbet havasında geçti. Ergüder ve gazeteciler karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

(Haber: Ç. Özkurt)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar