Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ASGARİ ÜCRETE İKİNCİ ZAM...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, televizyon programı ortak yayınına katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücretin yükselmesi hakkında bilgi verdi.

ASGARİ ÜCRETE İKİNCİ ZAM...
27.05.2023 - 09:23
İHA

“Asgari ücret hesaplamaları sürüyor”

Asgari ücrete ilişkin konuşan Erdoğan, “En düşük emekli maaşını 7 bin 500'e çıkardık. Bu rakamı arttırma çalışmalarındayız. EYT'lilerin de tüm haklarını verdik vermeye devam ediyoruz. Temmuz ayında asgari ücrete ilişkin hesaplamalar sürüyor. Bütün emekçileri enflasyona karşı koruma tedbirlerini alacağız. Enflasyonu tek haneli rakamlara inşallah yine biz indireceğiz. Seçimin ardından inşallah piyasalarda rahatlamayı ekonomide büyümeyi yatırımlarda artışı hep birlikte göreceğiz. Şimdi bay bay Kemal billboardlara koydurmuş ‘enflasyonu indireceğiz' ya bu güne kadar senin böyle ne tecrüben ne de uygulaman yok” ifadelerini kullandı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar