Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BU FUAR İSTİHDAM SAĞLAYACAK

24-25 Mayıs 2023 tarihlerinde, Düzce’de faaliyet gösteren 13 firmanın katılımıyla Karadeniz 1.Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı düzenleniyor. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tüm Düzcelileri fuara davet etti.

24.05.2023 - 11:07
Özel Haber

İstihdam Seferberliği kapsamında İŞKUR tarafından Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşen İstihdam Fuarları ve Kariyer Günleri, oluşturulan ‘Sanal Fuar’ teknolojisi ile daha global ve ulaşılabilir hale geldi. 

Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Karadeniz 1.Bölgesel Sanal İstihdam Fuarı ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. 

Sanal Fuar tarihlerinde https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr adresine girerek, katılımcı firmalar ile yazılı veya görüntülü̈ olarak görüşülebileceği ve online olarak CV’lerin bırakılabileceği belirtildi. 

Ayrıca Sanal Fuarı ziyaret etmek isteyenlerin izleyeceği adımlar şöyle sıralandı: 
1) Cep telefonu, bilgisayar veya tabletinizden https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr adresine girin, 
2) Kayıt olun,
3) Fuar tarihlerinde size gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın,
4) Profilinize önceden hazırladığınız CV’yi yükleyin veya yeni CV oluşturun,
5) Katılımcı firma yetkilileri ile görüşün, firmalar ve iş ve meslek danışmanları tarafından düzenlenecek seminerlere katılarak iş arama süreçleri ile işgücü̈ piyasasına ilişkin bilgi düzeyinizi artırma imkânına sahip olun, 
6) İstediğiniz firmaya CV’nizi bırakın.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar