Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEPREM TİYATROSU SAHNELEYECEKLER

Gölyaka Sarıdere Kemeryanı Okulu Çok Çocuk Hareketler Tiyatro Topluğu tarafından ‘Sesimi duyan Var mı ? ‘ isimli tiyatro oyunu sahnelenecek.

9.05.2023 - 09:34
Güncelleme 9.05.2023 - 10:59
Özel Haber

6 Şubat’ta yaşanılan büyük deprem  felaketinin yaralarını sarmak, moral ve destek olmak amacıyla  gerçekleştirecek tiyatro gösterisinde toplanan tüm gelir depremzedelere bağışlanacak.

Sarıdere Kemeryanı Okulu Çok Çocuk Hareketler Tiyatro Topluğunun sahneleyeceği  gösteride yaşanılan büyük felaketin izlerine dokunulacak. Gösterinin tüm gelirleri depremzedelere bağışlanacak. Oyunda , Tufan Çöker adlı bir müteahhidin trajedisi tiyatroseverlere sunulacak. 

Bilet ücretinin 50 TL olduğu Tiyatro gösterisine katılamayanlar ise 10 TL vererek hatıra bileti satın alabilecek.  15 Mayıs Pazartesi saat 20.00’de Düzce Belediyesi Erol Güngör Kültür Merkezi Celil Yağız sahnesinde sahnelenecek oyuna tüm Düzceliler davet edildi. 

‘Sesimi duyan var mı?’  isimli  deprem konulu tiyatronun travmatik durumlara sebep olmaması için  yaş sınırı getirildiği belirlendi.

(Haber: N. Güngör)


Editör: E. Yılmaz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar