Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EVLADI İÇİN TEK BAŞINA MÜCADELE EDİYOR

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği üyeleri 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde özel çocuğuyla tek başına ilgilenen Melek Çelen’i ziyaret ederek çiçek verdi.

9.03.2023 - 15:49
Güncelleme 9.03.2023 - 17:11
Haber Merkezi

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, özgürce okuyabilen, kendini ifade edebilen, hayallerine ulaşmak için engeli olmayan, kaderine evladı için tek başına mücadele düşen kadınların fark edilmesi gerektiğini vurgulayarak “Kadınlara gösterilmesi gereken özen ve saygıyı tekrar hatırlamak için önemli.

Sadece bir gün değil her gün kadınlarımızın günüdür. Özgürce okuyabilen kendini ifade edebilen hayallerine ulaşmak için engeli olmayan, kaderine evladı için tek başına mücadele etmek düşen kadınlarımızı fark etme günüdür” dedi. 

Kurt, Melek Çelen gibi özverili annelerin her gün hatırlanmasını isteyerek “Özel çocuğuyla tek başına yaşayan ve mücadelesi takdir edilen Melek hanım ve özel çocuğumuz Gamze’nin  kadınlar gününü kutladık. Tüm emekçi kadınlarımızın sadece bugün değil her gün kadınlar günü kutlu olsun” diye konuştu.

Ziyarette Melek ve Gamze Çelen'e 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çiçek takdim edildi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar