Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEPREMZEDELER İÇİN KERMES DÜZENLENİYOR

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri, Anıtpark Meydanı’nda kermes organize etti

DEPREMZEDELER İÇİN KERMES DÜZENLENİYOR
24.02.2023 - 14:24
Haber Merkezi

İlçe belediyeleri ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği kermesin gelirleri depremzedeler için bağışlanacak. 24-25 Şubat tarihlerinde devam edecek kermese vatandaşlar da büyük ilgi gösteriyor.

Düzce Belediyesi, Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerinin organizesiyle başlatılan kermes Anıtpark Meydanı’nda başladı. İlçe belediyeleri ile STK temsilcilerinin katkı sağladığı kermeste Çocuk Üniversitesi kursiyerlerinin katıldığı derslerde yaptıkları el emekleri depremzedeler için satılıyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü standında da vatandaşların depremzedeler için yapmak istediği ayni bağışlar kabul ediliyor.

Düzce Belediyesi’nin desteklediği ve kermeste satışı yapılan tüm ürünlerin depremzedelere bağışlanacağı organizasyon 24-25 Şubat tarihleri arasında Anıtpark Meydanı’nda Düzcelileri bekliyor olacak.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar