Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"HİJYEN MALZEMESİ DESTEĞİ VERECEĞİZ"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, 11 Meslek Komitesine ait bütçesinden 15 bin TL’nin deprem bölgesindeki hijyen malzemesi ihtiyacını karşılamak üzere kullanılacağını söyledi.

"HİJYEN MALZEMESİ DESTEĞİ VERECEĞİZ"
24.02.2023 - 14:14
Haber Merkezi

Erdoğan Bıyık, Düzce Valiliği önderliğinde kurulan 2 fabrikada seri şekilde konteyner üretileceğini, oda olarak konteyner kent kurulması için başlatılan kampanyaya destek olacaklarını vurguladı. 

Valilik koordinasyonunda kurulan 7 kişilik komisyonda TSO adına kendisinin de yer aldığını kaydeden Erdoğan Bıyık “Sayın Valimiz Cevdet Atay’ın önderliğinde, 2 tane konteyner fabrikası kuruldu. Seri olarak konteyner üreteceğiz. Önümüzdeki süreçte hepimiz bu konteyner yapımına destek olacağız. Sayın Valimizin talimatıyla Valilik bünyesinde yardım hesabı açıldı. 7 kişilik komisyon kurduk. İçerisinde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası adına bende varım” dedi. 

Erdoğan Bıyık, deprem bölgesine hijyen malzemesi desteği verileceğinin de altını çizerek “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Odamızdan istediği iki paket var. Biri ramazan kolisi niteliğinde yardım kolisi var. Bir de hijyen malzemeleri kolisi var. Afet Bölgesindeki en büyük sıkıntı hijyen. Bu paketleri de inşallah biz yapacağız göndereceğiz. 11 Meslek Komitemizin 30 bin lira bütçesi mevcuttur.

Sizlerin takdiri ile bu 11 Meslek Komitesine ait bütçenin yarısı malzemeleri temin etmek anlamında kullanmak istiyoruz. Sizlerin de onayınızla. Elimizden ne geliyorsa afet bölgelerine ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Elif Varol – Hakan Arslan


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar