Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HEM GÜVEN VERİYOR HEM YÜREKLERİ ISITIYOR

Kahramanmaraş merkezli asrın felaketi 7.7. ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen illerde faaliyetini sürdüren isimsiz kahramanlar şevkati ile yürekleri ısıtırken güven veriyor.

HEM GÜVEN VERİYOR HEM YÜREKLERİ ISITIYOR
22.02.2023 - 12:28
Haber Merkezi

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran depremin yaralarını sarmaya çalışırken milletin zor gün dostu olan kahraman jandarma gece gündüz demeden depremzedelerin yanında yer almaya devam ediyor.

Onlar her şartta her koşulda canımızı düşünmeden emanet ettiğimiz isimsiz kahramanlar. Kolluk kuvvetlerimiz, Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen deprem felaketi sonrası depremzedelere kol kanat gerdiler. 

Önce depremzedelerin hayatlarını kurtardılar, şimdi de güvende ve huzurlu olmalarını sağlıyorlar. Ayrıca 10 şehrin her noktasında umudunu yitirmiş yüreklere umut oluyorlar. 

Tüm canlıları baba ve anne şefkati ile kucaklayarak yeniden hayata tutunabileceklerini anlatıyorlar. 
Her biri Türkiye’nin farkılı noktasında yetişmiş binlerce kahraman bugün depremzedeler için mücadele ediyor. 

Hiç bir afet, saldırı onları engellemiyor. Kendi canlarını ortaya koyarak umut ve güven oluyorlar. Düzce Damla Gazetesi olarak vatan evlatlarına özverili çalışmaları için bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

Haber - Yorum: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar