Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ VERİYORLAR

Başkent Düzceliler Platformu Başkanı Abdülkerim Kaval, depremin ilk anlarından itibaren yaptığı çalışmalarla takdir topladı.

ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ VERİYORLAR
20.02.2023 - 15:24
Haber Merkezi

Kaval, yardım malzemelerini toplama alanlarına ulaştıramayanlara destek için bir ekip kurdu. Ayrıca eşyaları yurtlarda kalan öğrenciler için ücretsiz kargo hizmeti verdi.

Asrı felaketinin ardından Türkiye’mizin her ilinden resmi kurumlar ve STK’lar eşya yardımı topladı. Düzce’de yoğun kış havasının yaşanması nedeniyle köylerde yaşayanlar başta olmak üzere yardım yapmak isteyip  imkanları olmayanların yardımlarını ilgili kurum ve kuruluşlara iletmek için hızlıca kolları sıvayan “Düzcenin Evladı “ Abdülkerim Kaval yaptığı açıklamada aşağıdaki bilgileri verdi. 

“Depremde yardım yapmak isteyip yardım toplama merkezlerine imkanları olmadığından gidemeyenlerin basına ilan ettiğimiz telefon numarası üzerinden konum atmalarını ve devamında adreslerinden alınan eşya ve gıdaların Düzce Belediye’mize ve AFAD’a ulaştırılmasını sağladık. Bu hizmetimizi iki panelvan araç ve 4 üniversiteli gençlerimiz birlikte yaptık. Yardım kampanyası yoğunluğu sürerken Üniversitelerin eğitimlerine ara verilmesi  ilan edildi.

Bizlerde Düzce’mizde misafir ettiğimiz öğrencilerimizden deprem yaşanan illerimizde ikamet edenlerin eşyalarını belirttikleri yurtlarından alarak istedikleri kargo ile adreslerine gönderilmesini sağladık. Ayrıca Düzce sınırları içerisinde ücretsiz nakliye hizmeti verdik” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar