Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCELİ EKİPLE YENİ YAŞINA GİRDİ

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonrasında Düzce’den Gaziantep’e giden psikososyal destek ekipleri, oluşturulan oyun alanlarında çocukların normale dönmesini sağlıyorlar. 6 yaşına giren Eymen’e sürpriz doğum günü yapıldı.

17.02.2023 - 15:43
Güncelleme 17.02.2023 - 15:44
Haber Merkezi

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Psikososyal destek ekipleri, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen ailelere destek olmak amacı ile Gaziantep’e gitti.

Burada ailelere destek olan ekipler, aynı zamanda da depremzede çocukların da morallerini yüksek tutmak amacı ile çalışmalar gerçekleştiriyor. Çadır kentlerde oluşturulan oyun alanlarında çocuklarla bir araya gelen psikososyal destek ekipleri çeşitli sürprizlerde hazırlıyorlar. 6 yaşına giren Eymen Karaburç için sürpriz doğum günü yapıldı, çeşitli eğlence etkinlikleri gerçekleştirildi. Afetlerin izlerini bir an önce silmek için ekiplerin çalışmaları devam ediyor.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar