Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

4 DEPREMZEDE AİLENİN EVİNİ SIFIRLADILAR

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği depremzedeler için kolları sıvadı. Dernek üyeleri toplam 4 ailenin evini sıfırdan düzerek sıcak bir yuvaya kavuşmalarını sağladı.

16.02.2023 - 15:31
Haber Merkezi

Düzce Genç İmam Hatipliler Derneği üyeleri Fatih Türk ve Yasin Yıldız ilk olarak Kahramanmaraş'ın ilçeleri ve köylerine 2 araç ile giderek temel ihtiyaç malzemesi olan gıda, giysi, yorgan, battaniye gibi malzemeleri depremzedelere ulaştırdı.

Deprem bölgesinde acil ihtiyaçları tespit eden ekip, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor. Tüp, tava, tencere, battaniye gibi ihtiyaçlar temin edilerek yeniden deprem bölgesine götürülecek. 
 
Depremde evlerini, yakınlarını kaybederek Düzce'ye gelenlere de kapılarını açan dernek üyeleri, toplamda 4 ailenin evini sıfırdan düzerek, sıcak bir yuvaya kavuşmalarını sağladılar.  

Düzce Genç İmam Derneği Başkanı Erhan Alemdar, hayır severlerden bağış toplamaya devam ettiklerini kaydederek “Bu güne kadar bağışçılarımızın destekleriyle gerek deprem bölgesinde, gerek ilimizde sayısız ailelere ulaştık. Bu uğurda bizlere destek veren herkese teşekkür ederiz. Çalışmalarımız şu anda da yoğun şekilde devam etmektedir. Tüp ve tava kampanyası da başlatmış bulunmaktayız.

Bu kampanamıza da duyarlı vatandaşlarımızın desteklerini bekleriz. Bir daha böyle afetler yaşanmaması dileği ile tüm vatandaşlarımıza ve  ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar