Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'DEN DEPREM BÖLGESİNE BÜYÜK DESTEK

Düzce’den acil yardım ve çeşitli malzemelerin bulunduğu toplam 189 tır, 249 panelvan araç ve 4 konteyner deprem bölgesine gönderildi.

DÜZCE'DEN DEPREM BÖLGESİNE BÜYÜK DESTEK
14.02.2023 - 16:50
Haber Merkezi

Düzce depremzedeler için tüm imkanlarını seferber ediyor. Her gün yardım malzemelerinin bulunduğu tırlar bölgeye ulaşmak için yola çıkıyor. 

Bu kapsamda Düzce Valiliği koordinesinde kamu, özel kurum, Sivil Toplum Kuruluşu ve hayırsever vatandaşlar tarafından deprem bölgesine çok sayıda yardım malzemesi ulaştırıldı. 

Düzce’den afet bölgesine 40 tır su, 21 tır gıda kolisi, 18 tır giyim, 28 tır battaniye ve ısıtıcı, 52 tır odun, 9 tır hijyen seti, 13 tır bebek bezi ve maması, 4 tır palet, 20 panelvan araç su, 65 panelvan araç gıda, 32 panelvan araç giyim, 30 panelvan araç hijyen seti, 21 panelvan araç odun, 27 panelvan araç battaniyeç ve ısıtıcı, 9 panelvan araç çadır, 40 panelvan araç çocuk bezi ve maması, 4 adet konteyner gönderildi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar