Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ"

Düzce İhtiyaç Sahiplerine Yardım Derneği, AFAD ile koordineli şekilde çalışarak Malatya ve Adıyaman’da depremzedelerin yaralarını sarıyor. Dernek Başkan Yardımcısı Betül Aydın yaraların sarılması için var güçleri ile çalıştıklarını vurguladı.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ"
14.02.2023 - 13:43
Haber Merkezi

Dernek Başkan Yardımcısı Betül Aydın Malatya ve Adıyaman’ın ilçe ve köylerine ulaşarak ihtiyaç sahiplerine destek verdiklerini söyledi. 

Aydın “Yardımlarımızı dağıttıktan sonra gönüllü gençlerimiz deprem bölgesinde AFAD’ın kurduğu yemek çadırlarında çalışıyor. Koordinasyon merkezlerinden toplanan erzak yardımlarını deprem dolayısı ile köylerine göç eden vatandaşlarımıza ulaştırmak için çalışıyoruz.

Deprem acısını en iyi bilen gönüllü gençlerimize üstlendikleri görevlerden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Bölgedeki eksikleri görme fırsatı bulduk. Bu eksiklerin bir an önce tamamlanması için var gücümüzle çalışacağız. Bize güvenip yardım sağlayan derneğimiz yardım severlerine canı gönülden teşekkür ederim” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar