Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İLK GÜNDEN BERİ DEPREM BÖLGESİNDELER

Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği üyeleri deprem felaketinin yaşandığı ilk günden itibaren yaraları sarmak için harekete geçti.

İLK GÜNDEN BERİ DEPREM BÖLGESİNDELER
13.02.2023 - 14:44
Güncelleme 13.02.2023 - 14:45
Haber Merkezi

Bölgede arama kurtarma çalışmalarına destek veren dernek üyeleri, hem battaniye, mont, çadır gibi acil ihtiyaçları özel araçlarla bölgeye ulaştırıyor hem de Düzce’ye gelen depremzedelere yardım ediyor. 

İHTİYAÇLAR GİDERİLİYOR
Dernek Başkanı Reşit Kurt, Başkan Yardımcısı Recep Demirci, dernek üyelerimiz ve gönüllülerden oluşan ekip depremin yaşandığı ilk gün bölgeye intikal etti. Ayrıca depremzedelerin acil ihtiyacı olan tıbbi malzeme, gıda, battaniye, bot, mont, tüp, çadır, bebek bezi gibi malzemeler araçlarla bölgeye ulaştırıldı.  Dernek üyelerinin bir kısmı da Düzce’ye tahliyesi yapılan depremzedelere destek verdi. 

“KÖTÜ GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ”
Dernek Başkanı Reşit Kur, kötü günleri birlik ve beraberlikle aşacaklarını kaydederek “Başta yönetim kuruluna ve gönüllü ekip arkadaşlarıma, destek olan ve olmaya çalışan, dualarını eksik etmeyen herkese  teşekkür ediyorum. Bu günleri birlik ve beraberlikle, yardımlaşarak, paylaşarak, sağduyu ile atlatmamız dileğimiz. Hayatını kaybeden insanlarımıza Allahtan Rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar