Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ADIYAMANLI DEPREMZEDELER İÇİN BİRLEŞTİLER

Türkiye Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yaşanan felaket sonrası tek yürek oldu. Depremzedeler için yapılan yardım kampanyalarının sayısı her geçen gün artıyor. Düzce Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası da deprem bölgesine yardım ulaştırmak için harekete geçti.

ADIYAMANLI DEPREMZEDELER İÇİN BİRLEŞTİLER
11.02.2023 - 11:16
Haber Merkezi

Oda Başkanı Birol Aksu, üyeler tarafından kısa sürede toplanan yardımları bölge oda temsilcileri ile birlikte Adıyaman’a ulaştırdıklarını söyledi.  

Aksu yardım malzemelerinin oda üyelerince hızlıca temin edilerek özenle tasnif edildiğini belirtti. Amaçlarının depremzedelerin yaralarına merhem olmak olduğunu vurgulayan Aksu şöyle devam etti: “Mali Müşavirler Camiası adına bölgedeki meslektaşlarımıza ve bölge vatandaşlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve bir nebze de olsa yardımcı olabilmek adına organizasyonunu başlattığımız ve 2 gün gibi kısa bir sürede meslektaşlarımızdan inanılmaz destek bulduğumuz yardım kampanyamız için bizlere ulaştırılan  koliler gerekli kontroller ve özenle tasniflenmiş, Mali Müşavirlerimiz adına Odamızca hazırlanmıştır.”

Yardım malzemelerinin Adıyaman’daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını dile getiren Aksu “Hazırladığımız bu kolilerin Birliğimiz TÜRMOB ile yapılan görüşmeler neticesinde Sakarya, Kocaeli ve Yalova Odalarımızca yapılacak olan yardımlar ile birleştirilerek, 2 tır ile Adıyaman Odamızın meslek camiasına ve bölge halkına ulaştırılmasına karar verilmiştir. Sakarya Mali Müşavirler Odası Başkanı Erdinç Atalay, Kocaeli Mali Müşavirler Odası Başkanı Özcan Çakır ve  Yalova Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Sait Aydın ile birlikte yardım malzemelerini Adıyaman’a ulaştırdık” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar