Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE TSO DEPREMZEDELERİN YANINDA

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası deprem yardım ekibinin Kahramanmaraş Elbistan’daki çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

10.02.2023 - 12:29
Haber Merkezi

Düzce’den bölgeye ulaşan diğer ekipler de hem arama kurtarma hem de yardım dağıtımı çalışmalarını sürdürüyor. 
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını belirterek “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimiz ve Düzcemiz adına buradaki yardım çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Burada devletimizin ve milletimizin insan üstü gayretlerine şahit oluyoruz. Çok büyük bir alanı etkilemesi dolayısıyla çok fazla insanımız etkilenmiş durumda. Bizler üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. AFAD, sivil toplum kuruluşları, tüm dünyadan ülkemize ulaşan yardım organizasyonları ile birlikte en kısa zamanda yaralarımızı saracağız. Allah bir daha böyle acıları milletimize yaşatmasın. Bugün bir olma, birlik olma günüdür” dedi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar