Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2 BİN 500 NÜFUSLU KÖYE YARDIM ULAŞTIRDILAR

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Coşkun ve Rıza Yıldız deprem felaketlerinden dolayı yıkımın gerçekleştiği Kahramanmaraş Nurhak’a bağlı Kullar köyüne ulaştı.

10.02.2023 - 12:09
Haber Merkezi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık 2 bin 500 nüfuslu köyde yaralara merhem olmaya çalıştıklarını belirterek “Deprem Bölgesi Nurhak İlçesinin Kullar köyündeyiz. Burası 2 bin 500 nüfuslu bir köy. Allah herkesin yardımcısı olsun. Vefat edenlere baş sağlığı diliyoruz. Yardımlar gerçekten çok fazla. Biraz olsun merhem olabilirsek, çok mutlu olacağız” ifadelerini kullandı.

Elbistan Esnaf ve Bakkallar Odası Başkanı Kemal Şahin ise; “Bu zor gününüzde buraya gelen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederiz. Bu zor günümüzde Elbistan’ımızın Kullar Köyüne yardımlarda bulunan Oda Başkanlarımıza, esnaflarımıza hepsine teşekkür ederiz. Allah razı olsun, Allah bir daha yaşatmasın.” dedi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan ekiplerin bölgede canla başla çalıştıklarının altını çizerek “Buradaki depremzedelere yardım malzemesi vermeye geldik. Enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor. Ekipler can ve başla çalışıyorlar”


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar