Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

30 MİLYON İLE HATLAR YENİLENİYOR

Düzce’de köylerde ki içme suyu şebeke ve isale hatlarının yenilenmesi için 30 milyon lira kredi kullanımı İl genel meclisi tarafından onaylanmasının ardından köylerde yenileme çalışmalarına başlandı.

30 MİLYON İLE HATLAR YENİLENİYOR
18.01.2023 - 10:42
Güncelleme 18.01.2023 - 11:32
İHA

30 milyon ile köy hatları yenileniyor Düzce’de köylerdeki içme suyu şebeke ve isale hatlarının yenilenmesi için 30 milyon lira kredi kullanımı İl Genel Meclisi tarafından onaylandı. Ardından köylerde yenileme çalışmalarına başlandı.

Düzce İl Özel İdaresi köylerdeki içme suyu şebeke ve isale hatlarının yenilenmesi için İl Genel Meclisi’nden yetki istedi. Bu çerçevede geçtiğimiz aylarda Meclis tarafından 30 milyon lira kredi alınması onaylandı. Daha sonra köylerde hatlarda düzenleme çalışmalarına başlandı. Bu çerçevede ilk çalışma Gölyaka’nın İçmeler köyünde başladı. İçme suyu şebeke hattı çalışmalarının başlandığı köyde 5 bin 200 metre hat yapılacak. Ayrıca proje içerisinde 54 adet kolletör, 12 adet yangın hidratı ve 1 adet içme suyu depo tadilatı da gerçekleştirilecek.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar