Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AÇI’DAN GAZETEMİZE 43.YIL ZİYARETİ

Açı Özel Düzce Çocuk Kulübü English Fast Genel Müdürü Fatma Aksu ve Açı Eğitim Kurumları İngilizce Öğretmeni Selin Türken gazetemize 43. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir ziyaret gerçekleştirdi.

AÇI’DAN GAZETEMİZE 43.YIL ZİYARETİ
12.01.2023 - 15:06
Haber Merkezi

Damla Gazetesi İmtiyaz Sahibi Asu Beşer Karpuz’a nice 43 yıllar dileyen Aksu ve Türken kadın girişimciliğin önemine de vurgu yaptılar.

Fatma Aksu, güzel haberlerde buluşma temennisinde bulunarak “Gazetecilik mesleğinin babadan devralınmış olması Asu hanım için özel bir önem taşıyor. Bu durum Düzce Damla Gazetesi’nin bizim gözümüzdeki değerini de yükseltiyor.

Öncelikle Asu hanım bir kadın girişimci. Kadın girişimci olmasından dolayı ve işini titizlikle yürütmesinden dolayı ayrı bir hayranlık uyandırıyor. Dileriz daha nice 43'lü yıllar olsun. Tüm ekip arkadaşları ile birlikte, tüm Düzce halkı ile birlikte, daha güzel haberlerle buluşmak dileğiyle ” dedi.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.