Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DÜZCE DAMLA ÖLÇÜ ALINAN BİR GAZETEDİR"

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, Damla Gazetesinin dik bir şekilde çizgisini sürdürdüğüne dikkat çekerek “ Bence Damla Gazetesi hizaya bakılan manga başı olan , bir ölçü alınan gazetedir . 43. yılınızı kutluyorum” dedi.

"DÜZCE DAMLA ÖLÇÜ ALINAN BİR GAZETEDİR"
11.01.2023 - 17:13
Güncelleme 11.01.2023 - 17:23
Haber Merkezi

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, Öncü Kadın İl Başkanı Ayşe Sönmez ve İl yöneticisi Mali sekreter Semiha Arabacıoğlu, gazetemizi ziyaret ederek 43. yıldönümümüzü kutladı. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Asu Beşer Karpuz ve ekibine nice 43 yıllar temennisinde bulundu. 

Fethi Sönmez , Ali Beşer’in kurduğu Damla Gazetesinin dik bir şekilde yayınlarına devam ettiğine dikkat çekerek “ Damla Gazetesi  kurucusu rahmetli Ali Beşer’in zaman zaman ziyaret ederdim. Dik duruşunu gazeteyede yansıtırdı . Baskı , engellemelere maruz kaldı. FETÖCÜLER tehdit etti.  Bir çizgisi vardı. Gerçek aşkı dediğimiz o çizgisini Damla Gazetesi eğilmeden , bükülmeden zorluklarıyla   ayakta duruyor. 

Siz de onun çizgisini devam ettirip mücadele ediyorsunuz . Bence Damla  Gazetesi hizaya bakılan manga başı olan , bir ölçü alınan gazetedir . Kutluyorum . Ali Bey’i kaybettik ama çizgisini taşıyorsunuz 43. yıla girdik. İnşallah nice 43 yıllar diliyorum. 

Bizimde aslında nefesimizsiniz. Siz olmazsanız;  biz bağırsak çağırsak,  kelimelerimiz gökyüzüne gider. Biz bunun farkındayız. Bir tek siyasetçinin değil , sokaktaki simitçi, fabrikada ki işçinin de sesisiniz.  Başarılar diliyorum nice yıllara” diye konuştu.  

( Haber: Yunus Yılmaz) 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.