Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MİNİKLERDEN DAMLA’YA ÖZEL KUTLAMA

Düzce Albay Talat Demirel Anaokulu miniklerinden sürpriz ziyaret Albay Talat Demirel Anaokulu’nun minik öğrencileri Okul Müdürü Serap Yamak, öğretmen ve velileri ile gazetemize sürpriz yıldönümü ziyareti gerçekleştirdi.

10.01.2023 - 14:59
Haber Merkezi

Albay Talat Demirel Anaokulu öğrencileri kuruluşumuzun 43. yıldönünümde gazetemiz sahibi Asu Beşer Karpuz’u ziyaret etti. Okul Müdürü Serap Yamak, öğretmen ve velilerin katılımı ile gerçekleşen ziyarette miniklerin jesti günün sürprizi oldu. 

Gazetemizin küpürlerinden hazırladıkları özel çalışmaları ile günümüzü renklendirdiler. “Damla 43 yaşında” ifadelerinin yer aldığı çiçeklerle süslediklerini hediyelerini Asu Beşer Karpuz’a takdim ettiler.  Okul Müdürü Serap Yamak , veli  ve minik öğrenciler  gazetemizin 43.yıldönümü tebrik ederek, nice yıllar dileğinde bulundular. Asu Beşer Karpuz, günün anlam ve önemine  dair titiztizlikle özel olarak hazırlardıkları hediyeleri için teşekkür etti. 


Editör: A. Beşer Karpuz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar