Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DAMLA GAZETESİ İLE GURUR DUYUYORUZ

Düzce Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği gazetemizin 43. kuruluş yıldönümü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ettiler .

DAMLA GAZETESİ İLE GURUR DUYUYORUZ
10.01.2023 - 13:40
Haber Merkezi

Dernek Başkanı Burhan Tutkun , Damla Gazetesinin Düzce’nin bir markası olduğunu vurguladı. 

Burhan Tutkun, beraberinde Dernek yönetim kurulu üyeleri İrfan Karasu, Ertan Ölmez ve Osman Kesen 42 yılı geride bırakan gazetemizin kuruluş yıldönümünü tebrik etti. 

Gazetemize yaptıkları ziyarette yıldönümüzü kutlayarak başarı dileklerinde bulundular. Damla Gazetesinde 20 yıldır köşe yazılarını yazdığını ifade eden Burhan Tutkun “ Damla Gazetesi Düzce’nin bir markasıdır. Acizane 20 yıldır köşe yazılarım vardır. Severek yazıyorum. Amatör olarak yazarlardan özür dilerim. Yazar değilim ama gönlümün meyvelerini dostlarımla paylaşıyorum sağolsunlar . Asu hanım ve rahmetli babası sayesinde bir şeyler yapmaya çalıştık. Hepsinin yolu açık olsun . Gördükçe gurur duyuyoruz” diye konuştu. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.