Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“ÖZVERİLİ, DOĞRU VE GÜVENİLİR 42 YIL”

Diyanet Birlik-Sen Düzce İl Başkanı Ahmet Mutioğlu, haltın sesi gözü kulağı olan Damla Gazetesinin Düzce’de gazetecilik ve haberciliğin gelişmesine katkı sağladığına dikkat çekti.

“ÖZVERİLİ, DOĞRU VE GÜVENİLİR 42 YIL”
10.01.2023 - 13:36
Haber Merkezi

Diyanet Birlik-Sen Düzce İl Başkanı Ahmet Mutioğlu, “ İlkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren Damla Gazetesinin  kuruluşunun 43. yıl dönümünü kutluyor” dedi. 

Ahmet Mutioğlu , kutlama mesajında “ Basın dünyamızın saygın kuruluşları arasında yer alan Damla Gazetesi; kurulduğu günden bu yana, halkımızın sesi, gözü ve kulağı olmuştur. Bilgi birikimi ve özverili çalışmaları birleştirerek, doğru ve güvenilir haber sunan Damla Gazetesi, Düzce’mizde gazetecilik ve haberciliğin gelişmesine katkı sağlamıştır.

Bu düşüncelerle ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren Damla Gazetesinin  kuruluşunun 43. yıl dönümünü kutluyor, Kurucusu Ali Beşer’i saygı ve rahmetle anıyorum . Görev yapan personelini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” ifadelerinde bulundu. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.