Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

VALİ ATAY'DAN DAMLA'YA KUTLAMA

Düzce Valisi Cevdet Atay, gazetemizin 43.yıldönümü tebrik etti.

VALİ ATAY'DAN  DAMLA'YA KUTLAMA
9.01.2023 - 18:05
Güncelleme 9.01.2023 - 18:05
Haber Merkezi

Cevdet Atay,  “ İlkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren Düzce Damla Gazetesi’nin yıldönümünü tebrik ediyorum” dedi.   

Düzce Valisi Cevdet Atay,  42 yılı geride bırakan gazetemizin 43.yıldönümünü kutladı. Atay, “Bilgi ve teknolojinin hızla geliştiği bir dönemde yeni iletişim imkanları artarken, toplumun doğru bilgilendirilmesi ihtiyacı daha fazla önem kazanmaktadır. Toplum ile devlet arasında köprü olma görevini üstlenen basın camiasının değerli mensupları, her türlü iklim şartında, canı pahasına büyük bir özveriyle görevini yerine getirmektedir. 

Bu düşüncelerle ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren Düzce Damla Gazetesi’nin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıl dönümünü vesilesiyle tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” ifadelerinde bulundu. 

 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar