Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MUSTAFA KESKİN'DEN GAZETEMİZE ÖVGÜ

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Damla Gazetesinin ilkeli ve objektif tutumu ile kamuoyu adına önemli bir görev üstlendiğini bildirdi.

MUSTAFA KESKİN'DEN GAZETEMİZE ÖVGÜ
9.01.2023 - 16:44
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, 43. yıl dönümümüz nedeniyle yayınladığı tebrik mesajında gazetemiz kurucusu Ali Beşer’i rahmetle anarak, başarı dileklerinde bulundu. 

Özverili çalışmalarımız,  ilkeli ve objektif tutumu ile kamuoyu adına önemli bir görev üstlendiğine dikkat çeken  Mustafa Keskin , şu ifadeleri kullandı: 

 9 Ocak 1980 yılında yayın hayatına başlayan Düzce Damla Gazetesinin 43. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Kurulduğu günden bu yana sağladığı katkılarla Düzce’mizin köklü gazetelerinden birisi olan Damla Gazetesi özverili çalışmaları, ilkeli ve objektif tutumu ile kamuoyu adına önemli bir görev üstlenmektedir.

Gazetenin kurucusu 2018 yılında kaybettiğimiz usta gazeteci Ali Beşer’i rahmetle yad ediyor, gazeteyi büyük emekleriyle bugünlere getiren imtiyaz sahibi Asu Beşer Karpuz ve çalışanlarına nice başarılı yıllar diliyorum."


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar