Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İLKELİ VE SAYGIN GAZETECİLİĞE TEBRİK

S.S. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefayet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, gazetemizin 43.yılını kutlayarak başarı temennisinde bulundu.

İLKELİ VE SAYGIN GAZETECİLİĞE TEBRİK
9.01.2023 - 11:22
Güncelleme 9.01.2023 - 12:21
Haber Merkezi

Ertan Taşlı, Düzce Damla Gazetesi Kurucusu Ali Beşer’i rahmetle anarak, ilkeli yayıncılığımızdan  ötürü tebrik etti. 

S.S. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertan Taşlı, Gazetemizin 43.yılını kutladı. Yerel basının önemine dikkat çeken Taşlı “ Öncelikle Gazetenizin kurucusu saygıdeğer büyüğümüz Merhum Ali Beşer’i bir kez daha sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. 

İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği dönemimizde yerel basın kamuoyuna adına önemli bir işlev görmektedir.

İlimizde uzun yıllardır gazeteciliğe gönül vermiş. kuruluşundan bu yana ilkeli yayıncılığı ile basın dünyasında kendine etkin ve saygın bir yedinmiş bölge basınımızın köklü kuruluşlarından olan Düzce Damla Gazetesinin kuruluş yıldönümünde sahibini, yazarlarını ve tüm çalışanlarını kutluyor, başarılarının devamını dileyerek, yönetimk kurulum adına saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar