Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SERBAY AİLESİ 2023 YILINA HEP BİRLİKTE GİRDİ

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive 2023 yılına Düzce ofisleri olan Tayyare Limanı’nda tüm ekibiyle birlikte düzenledikleri yılbaşı organizasyonu ile girdi.

SERBAY AİLESİ 2023 YILINA HEP BİRLİKTE GİRDİ
31.12.2022 - 14:59
Güncelleme 31.12.2022 - 17:06
Haber Merkezi

Serbay Interactive Reklam Ajansı 2022 yılında portföyüne bir çok yeni marka katarken başarılı bir yılı daha geride bıraktı. Tüm çalışanlarıyla birlikte yıl sonu için yaptıkları değerlendirme toplantısının ardından, yeni yıl hedefleri ve değerlendirmelerinden sonra  lbaşı organizasyonu ile 2023 yılının gelişini kutladı.

Serbay Interactive Ajans Başkan Yardımıcısı Özkan Gözütok yaptığı açıklamasında 2022 yılında bir çok projeye imza attık ve tüm ekibimizle var gücümüzle çalıştık. Düzce ve Bolu ofislerimizde onlarca müşterimizin dijitalleşme sürecine eşlik ettik. Serbay Ailesi olarak, yeni markaların doğuşuna şahitlik ettiğimiz, yeni projelerimizi hayata geçirmekte olduğumuz, tüm müşterilerimizin ve Serbay Ailesinin yeni yılını en içten dileklerle kutlar; 2023 yılının hepimize sağlık, mutluluk ve de huzur getirmesini temenni ederiz.”


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.