Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BU YOLU KULLANACAKLAR DİKKAT!

Türkiye’nin en önemli geçiş noktalarından biri olan İstanbul ve Ankara arasında köprü pozisyonunda bulunan Bolu Dağı Tüneli'nde bugün (29 Aralık ) 23.00 ile yarın (30 aralık) saat 07.00 arasında çalışma yapılacak.

BU YOLU KULLANACAKLAR DİKKAT!
29.12.2022 - 16:23
Haber Merkezi

Bolu Tüneli'ndeki havalandırma sistemine ait jet fanlarının aylık periyodik bakımları ve arızalarının onarımı nedeniyle Anadolu Otoyolu'nun 3 ila 7. kilometreleri İstanbul Ankara istikametindeki şeritlerde bu gece 23.00-07.00 saatleri arasında dönüşümlü olarak çalışma yapılacak.


 Karayolları Genel Müdürlüğü'nün tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Anadolu Otoyolunun Bolu Tüneli geçişi 3-7.km.leri arasında havalandırma sistemine ait jet fanların aylık periyodik bakımlarının yapılması ve arızalarının onarılması nedeniyle 29.12.2022 günü 23:00-07:00 saatleri arasında İstanbul-Ankara istikametinde önce sol ve orta şeritler, sonra sağ ve orta şeritlerde çalışmalar yapılacaktır.”


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar